„Ocaleni” – Audycja w Radiowej Jedynce
wtorki po 23:05 na antenie

Informacje o audycji:

Audycja „Ocaleni” to spotkania z ludźmi, którzy odzyskali radość życia.

Uzależnienia, ciężkie choroby, sytuacje graniczne, upadki nie muszą nas złamać. Rafał Porzeziński wysłucha niezwykłych historii powrotu ze śmierci moralnej, duchowej, psychicznej do pełni życia.

„Ocaleni” to audycja, która może być okazją do własnego rachunku sumienia, do odzyskania radości życia i nabrania nadziei nawet przez tych, którzy już ją stracili.

Strona audycji i audycje archiwalne: http://www.polskieradio.pl/7/5111

Ocaleni-baner-dwunastypl


KONCERT „OCALENI” w STUDIU POLSKIEGO RADIA im. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO zorganizowany przez Program PIERWSZY Polskiego Radia z bohaterami audycji „OCALENI”

Kliknij link, aby posłuchać: „Koncert Ocaleni”


„O c a l e n i” – k o n c e r t

Program 1 Polskiego Radia

Zaprasza 25 kwietnia, godzina 19:00

Studio Koncertowe Polskiego Radia im.Witolda Lutosławskiego

Warszawa ul. Modzelewskiego 59

Kliknij plakat, aby zobaczyć szczegóły. Bilety można kupić tutaj:

http://sklep.polskieradio.pl/bilet24/154486-ocaleni-koncert-i-debata-o-wolnosci-wlasnej.aspx

Plakat Ocaleni 50x70 a

 


Od stycznia 2012 roku do 2016 roku w Radiu Warszawa  Diecezji Warszawsko – Praskiej, Rafał Porzeziński prowadził cykliczny program „12TY KROK”, którego celem jest niesienie dobrej nowiny o tym, że jest pewna i wypróbowana droga wyjścia ze śmierci uzależnień do życia w wolności i godności.

Audycja zaczyna się o 21:45 a kończy o 22:30 w każdy wtorek

W każdy pierwszy i trzeci wtorek miesiąca Jacek Racięcki (terapeuta uzależnień związany z Centrum Pomocy Duchowej oo Pallotynów na Skaryszewskiej a także lider grupy prowadzących  Warsztaty Rozwoju Duchowego 12 Kroków Dla Chrześcijan – Wreszcie Żyć) i Rafał Porzeziński prowadzą słuchaczy przez kolejny Krok z Dwunastu. W styczniu omawiając krok pierwszy, w lutym drugi itd.

W pozostałe wtorki, gośćmi audycji są eksperci i świadkowie wolności.


Posłuchaj:
Rafał Porzeziński rozmawia z Miką Dunin – pseudonim literacki polskiej dziennikarki, eseistki, blogerki, napisała autobiografię „Alkoholiczka”.

Pobierz: Rafał Porzeziński rozmawia z Miką Dunin – pseudonim literacki polskiej dziennikarki, eseistki, blogerki, napisała autobiografię „Alkoholiczka”.

Posłuchaj: Rafał Porzeziński rozmawia z o.Maximem Popovem klaretynem, psychologiem, terapeutą z Krasnojarska oraz Jackiem Racięckim, o tym czym jest Program Dwunastu Kroków

Pobierz: Rafał Porzeziński rozmawia z o.Maximem Popovem klaretynem, psychologiem, terapeutą z Krasnojarska oraz Jackiem Racięckim, o tym czym jest Program Dwunastu Kroków

Posłuchaj: O tym co zmienia się gdy zawierzymy nasze życie Bogu. Niezwykła historia Pawła Krzemińskiego, dziennikarza i muzyka w audycji Rafała Porzezińskiego „Dwunasty Krok”

Pobierz: O tym co zmienia się gdy zawierzymy nasze życie Bogu. Niezwykła historia Pawła Krzemińskiego, dziennikarza i muzyka w audycji Rafała Porzezińskiego „Dwunasty Krok

Posłuchaj: Rafał Porzeziński rozmawia z Tadeuszem Kopiko, alkoholikiem o jego życiu, cudownym uzdrowieniu, Dobrym Pasterzu i o nadziei.

Pobierz: Rafał Porzeziński rozmawia z Tadeuszem Kopiko, alkoholikiem o jego życiu, cudownym uzdrowieniu, Dobrym Pasterzu i o nadziei.

Posłuchaj: Rafał Porzeziński rozmawia z Markiem Łagodzińskim alkoholikiem, założycielem i prezesem Fundacji Sławek, która pomaga byłym niewięźniom żyć na wolności i w wolności.

Pobierz: Rafał Porzeziński rozmawia z Markiem Łagodzińskim alkoholikiem, założycielem i prezesem Fundacji Sławek, która pomaga byłym niewięźniom żyć na wolności i w wolności.

Posłuchaj: Rafał Porzeziński rozmawia ze Sławkiem, aktorem, lektorem, ojcem, trzeźwym alkoholikiem.

Pobierz: Rafał Porzeziński rozmawia ze Sławkiem, aktorem, lektorem, ojcem, trzeźwym alkoholikiem